QNAP TS-453D – Serwer wielu możliwości w świątecznej cenie.

Czterordzeniowy serwer 2,5 GbE NAS dla wymagających użytkowników domowych i biznesowych. Cztery zatoki dyskowe obsługa kart rozszerzeń PCIe dla 10 Gb/s lub dysków M.2 SSD w celu przyspieszenia działania, to melodia dla ucha dla miłośnika wydajnych NASów. Dodatkowo wyjście HDMI w rozdzielczości 4K, transkodowanie wideo w czasie rzeczywistym to wyróżnik który deklasuje konkurencję.

123
Dwa porty 2,5 GbE przyspieszają udostępnianie plików pomiędzy zespołami i urządzeniami lub działanie pamięci masowej w zastosowaniach gamingowych.Port PCIe pozwala na zastosowanie wielogigabitowej karty sieciowej 10GbE lub 5GbE lub karty QM2 do dodania dysków SSD M.2 NVMe lub SATA jako cache.Odtwarzanie multimediów 4K i transkodowanie w czasie rzeczywistym; możliwość bezpośredniego oglądania filmów wideo na telewizorze HDTV za pośrednictwem wyjścia HDMI 2.0 (4K przy 60 Hz).
456
HBS zapewnia kompleksowe tworzenie kopii zapasowych i przywracania danych; oprogramowanie QuDedup umożliwia deduplikację danych u źródła w celu redukcji czasu i miejsca w pamięci masowej wymaganego do tworzenia kopii zapasowych.Bramy pamięci masowej w chmurze umożliwiają zastosowania w chmurze hybrydowej, dodatkowo umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS, zapewniając dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami.Obsługuje wiele maszyn wirtualnych i kontenerów na potrzeby różnych zastosowań w jednym urządzeniu NAS.

Serwer QNAP TS-453D wyposażony jest w dwa porty LAN 2,5 GbE RJ45, które umożliwiają wykorzystanie istniejących kabli CAT5e do zwiększenia przepustowości sieci z 1 Gigabitu do 2,5 Gigabitów. Dwa porty 2,5 GbE obsługują także Trunking portów dla nawet 5 Gb/s! Za pomocą adaptera QNAP N-BASET/USB 3.2 Gen 1 do 5 GbE (nazwa modelu QNA-UC5G1T) lub karty rozszerzeń PCIe 5 GbE (nazwa modelu QXG-5G1T-111C) laptop lub komputer stacjonarny może przy użyciu modelu TS-453D łatwo podłączyć się do sieci 2,5 GbE, aby korzystać z większych prędkości sieciowych. Więcej o technologii 2,5GbE możesz przeczytać tu: https://storageit.pl/2_5gbe/

Poniżej wyniki wydajności dla serwera TS-453D

Tylko w grudniu, serwer oferowany jest przez QNAP wyjątkowej, świątecznej cenie, po którą trzeba zgłosić się do: https://sklepqnap.pl/qnap-ts-453d-4gb-p-2213.html