Synology przedstawił Virtual Machine Manager Pro do uruchamiania maszyn wirtualnych

Firma Synology® Inc.  przedstawiła program Virtual Machine Manager Pro, aby spełnić wymogi profesjonalnych użytkowników za pomocą usług dopasowanych do ich potrzeb. Za pomocą aplikacji VMM Pro serwer Synology NAS  może uruchamiać maszyny wirtualne, takie jak Windows, Linux i Virtual DSM. Pozwala również użytkownikom integrowanie i zarządzanie wieloma serwerami Synology NAS za pośrednictwem zwirtualizowanego klastra, elastyczne rozdzielanie zasobów sprzętowych, migrację wirtualnych maszyn między hostami bez przestojów oraz wykonywanie regularnych migawek i replikacji, aby tworzyć kopię zapasową maszyn wirtualnych, co pozwala na zbudowanie wydajnego i bezpiecznego środowiska wirtualizacji.

Firma Synology dokłada wszelkich starań, aby tworzyć wydajne i innowacyjne rozwiązania dla użytkowników. „Najnowsza wersja programu Virtual Machine Manager zbiera świetne recenzje, co sprawia, że pobrano i zainstalowano ją na 130 000 serwerów Synology NAS w ciągu jednego roku. To wyraźnie pokazuje, w jaki sposób produkt został odebrany na całym świecie i jest to bardzo motywujące dla naszego zespołu programistów. Dzięki niezwykle elastycznemu klastrowi w Virtual Machine Manager Pro jesteśmy w stanie pomóc personelowi IT w zakresie tworzenia profesjonalnego i wydajnego środowiska wirtualizacji na serwerach NAS. Ta aplikacja nie tylko poprawia skuteczność pracy, lecz również chroni ważne maszyny wirtualne”,  powiedział Chen Feng Wang, kierownik ds. produktu w firmie Synology.

Zwirtualizowana struktura w całkowicie nowej aplikacji VMM Pro znacznie podnosi wydajność pracy oraz poziom ochrony. Odpowiednio zaprojektowany klaster umożliwia firmom zarządzanie wieloma serwerami NAS, zarządzanie maszynami wirtualnymi w jednym interfejsie, które znajdują się na różnych serwera NAS, oraz pomaganie personelowi IT w zakresie tworzenia planów ochrony danych przy użyciu migawek i zdalnej replikacji w klastrze. Oprócz pozwolenia użytkownikom na wykonywanie migawek i replikacji maszyny wirtualnej w kilka sekund aplikacja VMM Pro ma również zaawansowane funkcje, takie jak wysoka dostępność. Wysoka dostępność ogranicza problemy związane z usługą i wydłuża czas pracy bez przestojów maszyny wirtualnej za pomocą bezproblemowej konfiguracji. Każdy serwer Synology NAS, obsługujący aplikację VMM Pro, można teraz przetestować przez 30 dni, a firma Synology zachęca użytkowników do skorzystania z zaawansowanych funkcji VMM, które dopasowano do potrzeb biznesowych.

Główne funkcje programu Virtual Machine Manager Pro obejmują następujące elementy:

 • Infrastruktura klastrowa

  • Dzięki aplikacji VMM możesz tworzyć infrastrukturę klastrową, zawierającą maksymalnie siedem serwerów Synology NAS. Aplikacja VMM Pro umożliwia migrację i elastyczną skalowalność w celu równoważenia obciążenia i przydzielania zasobów.

 • Pełna ochrona maszyn wirtualnych:

  • Funkcje migawki i plany ochrony zapewniane przez aplikację VMM umożliwiają klonowanie i przywracanie maszyn wirtualnych w ciągu kilku sekund. Dzięki temu można cofnąć wszelkie błędy ludzkie lub awarie sprzętu.

 • Migracja w czasie rzeczywistym

  • Opóźnienia nie powinny być tolerowane, zwłaszcza w przypadku firmy. Aplikacja VMM umożliwia bezproblemowe migrowanie maszyn wirtualnych z jednego serwera Synology NAS do drugiego. Dane można także przechowywać w trzeciej maszynie. Pożegnaj się z przestojami w pracy, które negatywnie wpływają na działalność Twojej firmy.

 • Wysoka dostępność

  • Rozwiązanie Synology VMM HA zapewnia efektywną kosztowo i łatwą w obsłudze metodę gwarantującą dostępność usług. W przypadku awarii serwera zagrożone maszyny wirtualne są automatycznie uruchamiane ponownie na innych serwerach NAS w klastrze, które świadczą te usługi.

Licencja

Dostępne są licencje aplikacji Virtual Machine Manager Pro (VMM Pro) typu 3-node i 7-node. Możesz utworzyć klaster VMM, który zawiera maksymalnie siedem serwerów Synology NAS. Każda licencja umożliwia korzystanie z funkcji aplikacji VMM Pro w klastrze przez jeden rok.
Licencję są już dostępne w sprzedaży: sklepsynology.pl

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową poświęconą aplikacji Virtual Machine Manager :https://www.synology.com/pl-pl/dsm/feature/virtual_machine_manager

Virtual Machine Manager Pro Llcense :https://www.synology.com/pl-pl/products/VMMPro_License_Pack

Virtual DSM license :https://www.synology.com/pl-pl/products/VDSM_License_Pack

Źródło: Synology