Synology Mesh Router MR2200ac już w sprzedaży !

Synology Mesh Router MR2200ac

Wyposażony w funkcje inteligentnej sieci Wi-Fi i najwyższej klasy narzędzia kontroli rodzicielskiej router MR2200ac został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wszystkim urządzeniom łączności i bezpieczeństwa. Poznaj wielokrotnie nagradzany system Synology Router Manager (SRM) z routerem MR2200ac, a jeśli będziesz mieć ochotę, dodaj więcej urządzeń, aby poszerzyć swój zasięg.

Inteligentna sieć Wi-Fi w każdym miejscu

Aby zbudować system siatki, wystarczy rozszerzyć istniejącą sieć Wi-Fi RT2600ac o dodatkowy Router MR2200ac lub zintegrować wiele routerów siatkowych MR2200ac. Pozostań w zasięgu jednej sieci Wi-Fi i ciesz się bezproblemową łącznością nawet wtedy, gdy poruszasz się z pomieszczenia do pomieszczenia.

Trójzakresowa łączność Wi-Fi, korzystając z pasma 5 GHz do komunikacji o wysokiej przepustowości między urządzeniami, router MR2200ac zapewnia największą przepustowość wszystkim urządzeniom.

Rewolucyjne oprogramowanie

Zbudowany z myślą o bezpieczeństwie i stabilności, Synology Router Manager (SRM) pozwala przyjazne zarządzanie urządzeniem. Znajomy, podobny do pulpitu interfejs ułatwia to używać, a także posiada sprawne narzędzia sieciowe, które użytkownicy mogą szybko skonfigurować, dostosować lub skutecznie rozwiązywać problemy.

Bezpieczne i wygodne opcje dostępu są wbudowane w SRM. Z łatwością zarządzaj swoją siecią z wieloma metodami dostępu zdalnie za pomocą QuickConnect, DDNS lub routera DS na urządzeniach mobilnych. Opcjonalne uwierzytelnianie dwuetapowe zapewnia, że ​​nikt inny, oprócz Ciebie wprowadzać zmiany w swojej sieci.

  • Monitorowanie w czasie rzeczywistym – Szybki przegląd całego systemu Wi-Fi. Router MR2200ac w korytarzu został odłączony? Zobaczysz to w tym miejscu.
  • Sieć mesh w pracy – Mapa sieci obrazuje wzajemne połączenia między punktami Wi-Fi oraz używane przez nie kanały transmisji: pasma 5 GHz, 2,4 GHz lub sieć Ethernet.
  • Rozpoznawanie wąskich gardeł – Przeprowadź testy wydajności, aby określić, co może spowalniać sieć.
  • Dostosowywanie opcji sieci dla gości – Skonfiguruj portal powitalny dla każdego użytkownika nawiązującego połączenie z siecią Wi-Fi dla gości. Narzędzia, takie jak planowanie, automatyczna zmiana hasła i filtry MAC mogą pomóc w zapobieganiu niepożądanym połączeniom.

Tworzenie świata online bezpiecznego dla dzieci

W celu ograniczenia korzystania z Internetu i ochrony dzieci przed niebezpieczeństwami online, dodaj na pakiecie Bezpieczny dostęp, umożliwi łatwe zrozumienie nawyków internetowych dzieci w różnym wieku. Możesz teraz uzyskać pełny obraz sposobu, w jaki Twoje dziecko odkrywa świat każdego dnia i chronić je, aż będą gotowe.

• Zarządzanie profilami: Utwórz profil użytkownika, aby zarządzać jednocześnie wszystkimi jego urządzeniami. Możesz także utworzyć jeden profil dla wszystkich urządzeń, które w przyszłości połączą się z Twoją siecią lokalną, jeden dla sieci Wi-Fi dla gości, jeden dla gadżetów IoT itd..

• Zarządzanie czasem: Ustawiaj limity czasowe i harmonogramy. Zachęcaj dzieci do mądrego planowania dnia i zarezerwuj czas wolny tylko dla rodziny.

• Filtrowanie sieciowe: Chroń dzieci przed treściami i wynikami wyszukiwania tylko dla dorosłych. Stwórz białą listę tak, aby młodsze dzieci mogły odwiedzać tylko znajdujące się na niej witryny. Zaplanuj filtr internetowy, aby upewnić się, że podczas odrabiania pracy domowej dostęp do serwisów społecznościowych nie będzie możliwy..

• Historia witryny: Analizuj informacje na temat aktywności Twojego dziecka w Internecie każdego dnia. Nagradzaj je dodatkowymi godzinami w Internecie lub wstrzymaj wszystkie jego urządzenia, jeśli nadejdzie czas na poważną rozmowę.

Zabezpieczenia obrzeży sieci

Chronić trzeba nie tylko osoby. Ochrony wymagają wszystkie urządzenia podłączane do Internetu: Kamery sieciowe, inteligentne dzwonki do drzwi, systemy alarmowe… wszystko, co może narażać bezpieczeństwo komputera. Router MR2200ac instaluje wiele warstw zabezpieczeń w celu ochrony sieci przed cyberatakami, które mają miejsce codziennie. Sieć Wi-Fi z certyfikatami WPA3 i rozszerzoną technologią OpenTM  zapewnia domowym,firmowym i otwartym sieciom Wi-Fi lepszą ochronę przed podsłuchiwaniem i innymi atakami. System SRM jest znany z szybkich i stałych aktualizacji, dzięki czemu Twoja sieć mesh jest gotowa do przeciwdziałania pojawiającym się nowym zagrożeniom. W celu zablokowania dostępu do złośliwych domen i adresów IP z systemem zintegrowano kilka dodatkowych baz danych analizujących zagrożenia. Wszystkie zdarzenia są rejestrowane w celach kontroli.

Dostęp do zaawansowanych funkcji

Rozwiązanie sieci mesh Wi-Fi świetnie sprawdzi się w przypadku małych biur chcących uniknąć problemów z wieloma przewodowymi punktami dostępu. W przeciwieństwie do innych routerów, MR2200ac nie pomija funkcji zarządzania siecią, ważnych dla firm.

  • Szczegółowa kontrola QoS (Quality of Service)
  • Intuicja i szybka sieć VPN
  • Udostępnianie plików, zarządzanie i tworzenie ich kopii zapasowych

Zyskaj mobilność

Wdrażanie sieci mesh jest teraz możliwe z telefonu. Monitoruj wykorzystanie ruchu sieciowego, aktywności użytkowników i wydarzenia związane z bezpieczeństwem z dowolnego miejsca i wykonuj na nich operacje za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Z routerem DS router nigdy nie jesteś za daleko od domu.

Synology Router MR2200ac jest już dostępny w naszym sklepie – www.sklepsynology.pl

Źródło: Synology