QNAP: 15% rabatu na wymianę pamięci masowych!

Wyjątkowa okazja na wymianę starszych rozwiązań systemów QNAP NAS oraz sprzętów innych firm na urządzenia QNAP NAS z 15% rabatem.

Program QNAP Trade In obowiązuje od 1 maja do 31 sierpnia 2018. Następujące produkty można zakupić wykorzystując kupon rabatowy o wartości 15%. Opcja wymiany serwera NAS jest możliwa na taki model, który posiada co najmniej tę samą liczbę zatok na napędy 3,5″ co aktualnie posiadane urządzenie.

Obowiązujące modele w promocji:

TS-963X
TS-932X
TVS-873e
TVS-673e
TS-653B
TS-453B
TS-453BT3
TVS-473e
TS-253B
HS-251+
TS-431X
TS-431P2
TS-231P2

Zaloguj się i wyślij numer seryjny urządzenia NAS, który chcesz wymienić, oraz prześlij zdjęcie serwera NAS z jego numerem seryjnym. Firma QNAP zweryfikuje zlecenie i wyśle do Ciebie kupon, który można zrealizować w naszym sklepie. Uwaga: Stary serwer NAS nie trzeba odsyłać, pozostaje on własnością obecnego użytkownika.

Zaloguj się, aby otrzymać kupon rabatowy

 

W celu skorzystania z uzsykanego rabatu prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny z naszym działem handlowym.

Adres e-mail: sklep@sklepsynology.pl

Telefon: +48 91 885 46 32

Warunki:
– Firma QNAP Systems, Inc. zastrzega sobie prawo nieprzydzielenia kuponu rabatowego, jeśli uzna, że przedstawione informacje nie są zgodne z prawdą i nie spełniają warunków programu.
– Firma QNAP Systems, Inc. zastrzega sobie prawo skontaktowania się z użytkownikiem serwera, aby zweryfikować przesłane informacje.
– Dystrybutorzy lub sprzedawcy nadużywający programu wymiany firmy QNAP, Inc mogą ponieść karę nałożoną przez producenta, włącznie z zakończeniem współpracy i utratą określonych korzyści wynikających ze współpracy.
– Firma QNAP Systems, Inc. zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania wszystkich lub wybranych części programu w dowolnym czasie