Odkryj świat nowych funkcji z DSM 7.1. beta.

, ,

Nowy system DSM, którego monitorowanie i ochrona są prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, zapewnia rozbudowane możliwości dla większych wdrożeń, lepsze opcje udostępniania plików, bardziej intuicyjne zarządzanie i istotne aktualizacje pakietów.

DiskStation Manager 7.1 w wersji beta to:

  • Zabezpieczenie serwerów NASZabezpieczenie serwerów NAS – Wydajne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie wszystkich konfiguracji, aplikacji i danych w systemie DSM.
  • Rozszerzona pamięć masowaRozszerzona pamięć masowa – Ulepszenia we wdrażaniu pamięci podręcznej SSD i nowe opcje upraszczające dostęp do serwera plików SMB.
  • Elastyczne wdrażanieElastyczne wdrażanie – Rozwiązania do zastosowań korzystających z wielu maszyn wirtualnych, ochrony danych w wielu lokalizacjach i zarządzania domenami w środowiskach niezaufanych.
  • Monitorowanie i zarządzanieMonitorowanie i zarządzanie – Zyskaj lepszy nadzór nad procesami i statusami w trakcie wdrażania, korzystając z większej ilości informacji zebranych na preferowanym koncie DSM.
  • Odświeżone pakietyOdświeżone pakiety – Dołącz do długiej listy osób, które korzystają z najnowszych ulepszeń w zakresie zarządzania IT, komfortu obsługi i bezpieczeństwa dzięki nowym wersjach naszych najczęściej używanych aplikacji.

Ochrona całego serwera NAS dzięki pełnej kopii zapasowej DSM

Wydajne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie wszystkich konfiguracji, aplikacji i danych w systemie Synology DSM z jednego serwera Synology NAS na drugi dzięki funkcji Active Backup for Business.

– Pełna kopia zapasowa serwera Synology NAS

Utwórz kopię zapasową nie tylko danych na serwerze Synology NAS, ale także wszystkich ustawień systemu DSM, aplikacji i danych użytkownika na innym serwerze NAS dzięki nowej, wydajnej funkcji Twojego ulubionego pakietu tworzenia kopii zapasowych.

synology-img

– Zaawansowane opcje tworzenia kopii zapasowych

Korzystaj z zaawansowanych funkcji, takich jak deduplikacja danych, kompresja, inteligentne planowanie i zaawansowane ustawienia uprawnień, aby skutecznie chronić serwer NAS.

synology-img

– Elastyczne opcje odzyskiwania

Szybko pobieraj pojedyncze pliki i foldery dzięki przywracaniu na poziomie plików i folderów, przywróć cały serwer NAS do poprzedniego stanu lub pozwól indywidualnym użytkownikom przywrócić to, czego potrzebują.

synology-img

Usprawnienia serwera pamięci

Ulepszenia we wdrażaniu pamięci podręcznej SSD i nowe opcje upraszczające dostęp do serwera plików SMB ułatwiają udostępnianie plików, przyspieszają je i poprawiają wydajność.

– Agregacja folderów współdzielonych

Wyświetlaj wiele serwerów plików Synology SMB w sieciach jako jeden duży Folder Portalu, zapewniający użytkownikom łatwy dostęp do współużytkowanych plików w całej organizacji bez konieczności wcześniejszego wyboru serwera.

synology-img

– Pamięć podręczna flash na wielu woluminach

Pamięć podręczną SSD można teraz przydzielać do wielu woluminów pamięci masowej w celu maksymalnego wykorzystania dysków flash (przydzielony do tej samej puli pamięci masowej, obsługuje do 8 woluminów).

Nowe zaawansowane opcje wdrażania

Nowe opcje ułatwiają użytkownikom pomyślną realizację złożonych scenariuszy, takich jak duże wykorzystanie maszyn wirtualnych, ochrona danych w wielu lokalizacjach i zarządzanie domenami w środowiskach niezaufanych.

– Lepsza wydajność pamięci masowej VMM

Zapewnij szybszą i stabilniejszą wydajność dla ważnych maszyn wirtualnych, automatycznie równoważąc liczbę operacji IOPS lub wyznaczając minimalne/maksymalne limity dzięki jakości usługi (QoS) pamięci masowej.

synology-img

– Migawki danych w Hybrid Share (wkrótce)

Chroń udostępnione pliki za pomocą zaplanowanych i ręcznie wykonywanych migawek, a także wycofuj foldery i pliki w całej organizacji do wcześniejszych wersji z kopii zapasowych w przypadku zmiany lub naruszenia bezpieczeństwa udostępnionych danych.

synology-img

– Obsługa kontrolera domeny tylko do odczytu

Skonfiguruj rozszerzenie o niższych uprawnieniach dla serwera Synology Directory Server lub serwera AD systemu Windows w lokalizacjach tymczasowych, drugorzędnych lub mniej bezpiecznych bez funkcji administracyjnych i przechowując minimalne ilość poufnych danych logowania.

synology-img

Lepsze monitorowanie i zarządzanie

Zyskaj lepszy nadzór nad procesami i statusami w trakcie wdrażania, korzystając z większej ilości informacji zebranych na preferowanym koncie DSM.

– Monitorowanie ukrytych zadań w tle

Za każdym razem, gdy prędkość wykonywania operacji zwalnia, sprawdzaj przegląd zadań używających zasoby dla różnych użytkowników dzięki nowemu panelowi menedżera zadań w tle.

synology-img

– Ujednolicone zarządzanie dyskiem w SHA

Monitoruj wszystkie pule pamięci masowej na obecnych serwerach aktywnych i pasywnych w Synology High Availability i zarządzaj nimi z poziomu jednej konsoli zarządzania przechowywaniem (Storage Manager).

synology-img

Aktualizacje popularnych pakietów

Bądź pierwszą osobą, która skorzysta z najnowszych ulepszeń w zakresie zarządzania IT, komfortu obsługi i bezpieczeństwa dzięki nowym wersjach naszych najczęściej używanych aplikacji.

synology-icon

– Active Backup for Business 2.3.0

Ogranicz obciążenie sieci dzięki kontroli przepustowości, włącz przekazywanie logów do dowolnego serwera syslog i korzystaj z bardziej zaawansowanych funkcji raportowania.

synology-icon

– Synology MailPlus Server 2.3.2

Dzięki obsłudze wdrażania serwerów wirtualnych, bezproblemowej migracji według etykiet z poczty Gmail oraz konfigurowalnemu limitowi skrzynki pocztowej przełączanie jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

synology-icon

– Synology Drive 3.1 Beta

Indeksuj i synchronizuj pliki z folderów domowych użytkowników i do nich, w prosty sposób udostępniaj pliki użytkownikom urządzeń mobilnych spoza aplikacji Drive i kontroluj bezpieczeństwo dzięki szczegółowym raportom łączy udostępniania.

synology-icon

– Active Insight 1.3.0

Monitoruj aktywność logowania i stan zadań funkcji Hyper Backup dla całej floty, otrzymuj ostrzeżenia e-mail i powiadomienia push oraz raporty eksportu.

Surveillance Station 9.0 Beta

Zwiększ świadomość sytuacyjną dzięki całkowicie nowemu widokowi łączącemu funkcje transmisji strumieniowej na żywo i osi czasu, zarządzaj wdrożeniami rozproszonymi przy użyciu lepszych map, zwiększaj bezpieczeństwo dzięki szyfrowanym połączeniom wideo i korzystaj z wielu innych funkcji.

Surveillance Station 9.0

Zainstaluj na swoim serwerze NAS

Przeprowadź aktualizację do naszego całkowicie nowego systemu operacyjnego i odkryj świat nowych funkcji.

Pobierz