QNAP: Licencjonowanie QVR Pro

Aplikacja QVR Pro umożliwia utworzenie niezależnego środowiska nadzoru wideo z możliwością rozbudowy na serwerze NAS. Przy użyciu QVR Pro API można utworzyć otwartą platformę zdarzeń, która łączy zasoby QVR Pro z posiadanymi już aplikacjami w celu utworzenia najbardziej odpowiedniego i niezawodnego narzędzia do nadzoru wideo, zapewniając wdrożenie nadzoru wideo w bardziej inteligentny, elastyczny i bezpieczny sposób.

Wymagania QVR PRO :

  • procesor Intel lub AMD
  • przynajmniej 4GB pamięci RAM.

Licencjonowanie QVR Pro:

QVR Pro Free QVR Pro Gold Uwagi
Max. długość nagrań Bez limitu Bez limitu Max. czas nagrań jest zależny od możliwości serwera na którym program jest zainstalowany
Wbudowana ilość kanałów 8 16
Rozbudowa o dodatkowe kanały Brak możliwości Tak (do 128 kanałów w zależności od wydajności serwera) QVR Pro Gold możemy rozbudowywać poprzez zakup dodatkowych licencji.  Rozbudowa zależy od wydajności danego serwera.
Ograniczenia w odtwarzaniu nagrań Do 14 dni wstecz Bez limitu W QVR Pro Free nadal można uzyskać dostęp do wszystkich poprzednich nagrań za pośrednictwem File Station.
Zarządzanie uprawnieniami Podstawowe Pełna funkcjonalność
(Windows AD, LDAP)
QVR Center (CMS) Do 2 serwerów Do 128 serwerów QVR Center jest darmową aplikacją, nie wymagającą licencji. Niniejszy program może zarządzać oprócz QVR Pro, także Surveillance Station oraz QVR 5.1.x
QVR Guard Obsługuje Obsługuje QVR Guard instalujemy na drugim serwerze QNAP. Aplikacja umożliwia zarządzanie przełączeniem awaryjnym w przypadku braku kontaktu z serwerem, na którym jest zainstalowany QVR Pro.
Cena MSRP Za darmo 359 EUR netto

Więcej informacji o QVR Pro: https://www.qnap.com/solution/qvr-pro-official/pl-pl/index.php