Firma Synology wprowadza Network Video Recorder NVR1218 i VisualStation VS960HD

nvr-syno

Zwiększanie elastyczności wprowadzania i zarządzania monitoringiem

Firma Synology przedstawia nowe serie produktów do monitoringu w tym NVR1218 — uniwersalne i samodzielne rozwiązanie do monitoringu oraz VS960HD — kompaktowe urządzenie do sterowania i zarządzania monitoringiem.

Rejestrator Synology Network Video Recorder NVR1218 jest wyposażony w dedykowane gniazdo HDMI 1080p, co ułatwia monitorowanie i wyświetlanie do 12 kanałów monitoringu w rozdzielczości 720p przy 30 kl./s. Dzięki dedykowanemu portowi COM obsługującemu integrację systemu point-of-sale (POS) , rejestrator NVR1218 łączy zapis transakcji z nagraniami z kamery monitoringu.

Synology VisualStation VS960HD to dekoder wideo kompaktowych rozmiarów, który oferuje dwa porty HDMI obsługujące rozdzielczość rzędu 4K i 1080p. Umożliwia to monitorowanie aż do 96 kanałów strumieni kamer IP w czasie rzeczywistym w rozdzielczości 720p i z prędkością 10 kl./s na jednym monitorze z wyświetlaczem 4K. Po skonfigurowaniu ze sparowanym serwerem Synology NAS lub oprogramowaniem NVR korzystającym z Surveillance Station 8 i nowszym, dekoder VS960HD obsługuje główne funkcje Surveillance Station, takie jak Podgląd na żywo, Oś czasowa i Lista nagrań.

Wprowadzenie urządzeń NVR1218 i VS960HD wzbogaca naszą serię produktów do monitoringu i zapewnia naszym klientom niezwykle oszczędne rozwiązanie” — powiedział Michael Wang, menedżer produktu Synology Inc. „Te dwa modele są wydajne, rozmiarowo niewielkie i można je łatwo stosować w zdalnych lokalizacjach do integracji systemu monitoringu”.

Rejestrator NVR1218 zawiera 4 darmowe licencje kamer. Nowy rejestrator NVR można łatwo zamontować i skonfigurować bez komputera i połączenia internetowego, co przydaje się do pierwszej instalacji systemu w zdalnych  lub zabezpieczonych miejscach bez dostępu do sieci zewnętrznej. Kompaktowa konstrukcja dekodera VS960HD z podwójnym gniazdem HDMI zapewnia tanie rozwiązanie do budowy ścian monitorów w celu spełnienia potrzeb związanych z monitoringiem.

Urządzenia NVR1218 i VS960HD obsługują urządzenia podłączone przez port USB, takie jak mysz, klawiatura czy joystick, co umożliwia nawigację pomiędzy obrazami z kamer i narzędziami do zarządzania i czyni je doskonałym zamiennikiem dla drogiego sprzętu komputerowego.

Więcej informacji można znaleźć w witrynie:
https://www.synology.com/products/NVR1218
https://www.synology.com/products/VS960HD

Źródło: synology.com