Synology przedstawia nowy pierwszy serwer RackStation RS819 z technologią Snapshot

Synology Inc. wprowadziła na rynek RackStation RS819, kompaktową i skalowalną 4-kieszeniową stację NAS z obsługą technologii snapshot, zaprojektowaną dla biznesowych grup roboczych w celu efektywnego zarządzania, udostępniania, synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych danych.

„W przypadku rozwijających się grup roboczych o ograniczonym budżecie, stworzenie skutecznej ochrony danych i planu tworzenia kopii zapasowych nie jest czasem ich pierwszym priorytetem, co prowadzi do katastrofalnych strat w przypadku awarii serwera” – powiedział Michael Wang, Product Manager w Synology Inc. nowy 64-bitowy czterordzeniowy procesor, RS819 to nasz pierwszy RackStation w serii Value do obsługi technologii migawek, oferujący łatwe rozwiązania w zakresie ochrony danych. ”

12-calowa krótka głębia do elastycznego wdrażania

RS819 jest dostępny w kompaktowej, 4-kieszeniowej obudowie rackowej 1U o głębokości mniejszej niż 12 cali i może być łatwo zamontowany w stojaku 2-słupkowym lub ściennym, idealny dla firm, w których przestrzeń jest na wagę złota.

Najważniejsze cechy RS819 to:

  • 64-bitowy czterordzeniowy procesor i 2 GB pamięci DDR4

  • Ponad 224 MB / s zaszyfrowanej wydajności odczytu

  • Zaawansowany system plików Btrfs oferujący 4096 migawek systemowych i 256

    migawki na folder udostępniony

  • Możliwość rozbudowy pamięci do 112 TB za pomocą jednej jednostki rozszerzeń Synology RX418

Obsługiwane przez Synology DiskStation Manager

RS819 działa na DiskStation Manager, zaawansowanym i intuicyjnym systemie operacyjnym dla urządzeń Synology NAS, oferującym różne aplikacje zwiększające wydajność pracy. Synology otrzymała liczne wyróżnienia dla mediów, wyprzedzając kategorię NAS średniej klasy w ankiecie dotyczącej rozwiązań pamięci masowej TechTarget i wygrywając wybór czytelników PCMag osiem lat z rzędu.

Serwer jest już dostępny w ofercie naszego sklepu Synology – RS819

Źródło: Synology