Synology przedstawia DiskStation DS418j

Kompletne rozwiązanie kopii zapasowych i przesyłania strumieniowego w domu w 4-kieszeniowym NAsie

ds418j

Dusseldorf – 10 sierpnia 2017 r. – Synology® Inc. uruchomił nowy serwer DiskStation DS418j – stworzony z myślą o użytkownikach domowych, przyjazny dla budżetu serwer 4-kieszeniowy zaprojektowany z myślą o zarządzaniu, ochronie i udostępnianiu danych.

DS418j jest zasilany przez zupełnie nowy, 64-bitowy dwurdzeniowy procesor i zapewnia wyjątkową wydajność szyfrowania plików przy ponad 112 MB / s i 87 MB / s zapisie w konfiguracji RAID 5 w środowisku Windows®. Wyposażony w pamięć DDR4 o pojemności 1 GB, która jest dwukrotnie większa niż poprzednia oraz obsługujący wolumin o stałej pojemności na poziomie 40 TB zapewnia elastyczne zarządzanie pamięcią masową i doskonałe działanie.

„W epoce cyfrowej szybciej niż kiedykolwiek generowane są  zdjęcia, filmy wideo i zasoby cyfrowe. Dla domowych i indywidualnych użytkowników niezbędne jest posiadanie prywatnego rozwiązania pamięci masowej, które może zaspokoić potrzebę posiadania zarówno dużych pojemności, jak i bezpiecznego udostępniania danych, „Michael Wang, Product Manager firmy Synology® Inc.” Łącząc innowacje sprzętowe i bogate aplikacje, 4-zatokowy DS418j pozwala użytkownikom cieszyć się synchronizacją w chmurze i przesyłaniem multimediów i to w konkurencyjnych cenach „.

Zaprojektowany z myślą o użytkowniku i efektywności energetycznej DS418j jest wyposażony w regulowane przednie wskaźniki LED, umożliwiające precyzyjną kontrolę i zaplanowanie intensywności LED na czterech poziomach. Ponadto, model zużywa tylko 21,22W w pełnym działaniu i zaledwie 8,97W w hibernacji HDD.

DS418j działa w systemie DiskStation Manager (DSM), jednym z najbardziej zaawansowanych i intuicyjnych systemów operacyjnych dla urządzeń pamięci masowej podłączonych do sieci, oferujących szeroki zakres aplikacji od kopii zapasowych do multimediów i przeznaczonych do użytku domowego i osobistego.

Dzięki DSM firma Synology® otrzymała wiele nagród medialnych, w tym PC Mag Readers’ Choice aż siedmiu lat z rzędu.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.synology.com/pl-pl/products/DS418j

Źródło: synology.com