QNAP i pfSense zapewniają bezpieczeństwo sieciowe – oferując subskrypcję pfSense Global Support

QNAP® Systems, Inc. wspólnie z firmą Netgate® – wiodącym dostawcą open-source’owych firewalli i bramek bezpieczeństwa – zaoferował swoim klientom zintegrowane rozwiązanie, pozwalające na łatwe uruchamianie oprogramowania pfSense® na urządzeniach QNAP NAS. Dzięki temu użytkownicy korzystać ze wsparcia ekspertów pfSense Global Support podczas diagnozowania i rozwiązywania wszelkich problemów oraz zwiększyć poziom bezpieczeństwa sieci– wystarczy zakupić odpowiednią licencję w serwisie QNAP License Store.

pfSense oferuje bezpieczne i wydajne firewalle, a także rozwiązania VPN oraz routery. Produkty firmy wyposażono w szereg funkcji i narzędzi, które pozwalają na skuteczne zabezpieczenie urządzenia QNAP NAS w środowisku sieciowym, a także na proste i szybkie wdrażanie firewalli zabezpieczających aplikacje biznesowe uruchomione na QNAP NAS. Co istotne, wirtualne maszyny pfSense można łatwo instalować i zarządzać nimi korzystając z dostępnej na QNAP NAS aplikacji Virtualization Station.

Więcej informacji dotyczących uruchamiana rozwiązań pfSense na QNAP NAS (w tym informacje o tym, jak pobrać wirtualne maszyny pfSense czy jak subskrybować pfSense Global Support) znaleźć można na stronie https://www.qnap.com/solution/pfsense/pl-pl/.

Źródło: QNAP