NAKIVO NAS Backup

Zwiększ ochronę danych dzięki oprogramowaniu do tworzenia kopii zapasowych NAS firmy NAKIVO

Twórz szybkie i wydajne kopie zapasowe nieustrukturyzowanych danych w udziałach CIFS/NFS hostowanych na urządzeniach NAS oraz komputerach z systemem Windows i Linux.Natychmiast odzyskaj potrzebne pliki tam, gdzie ich potrzebujesz.

  • Kopie przyrostowe
  • Kopia zapasowa poza siedzibą
  • Odzyskiwanie granularne
  • Proste planowanie
  • Już od 25 USD za 500 GB

Dlaczego warto instalować NAKIVO Backup & Replication na serwerze Synology NAS?

  • Wyższa wydajność
  • Mniejsze kopie zapasowe
  • Lepsza jakość
  • Szybsze odzyskiwanie

Po zainstalowaniu NAKIVO Backup & Replication na serwerze Synology NAS otrzymujesz jeden system, który łączy możliwości wielofunkcyjnego oprogramowania z niezawodnością i wszechstronnością urządzenia NAS

Kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych

Skorzystaj z możliwości tworzenia kopii zapasowych NAS w dowolnej infrastrukturze IT. Rozwiązanie NAKIVO chroni zasoby wirtualne, chmurowe, fizyczne i SaaS w jednym wdrożeniu.

Przechowuj kopie zapasowe NAS w lokalnych repozytoriach lub wysyłaj kopie poza siedzibą firmy, aby zapewnić pomyślne odzyskanie nawet w najgorszym przypadku.

Zoptymalizuj wykorzystanie przestrzeni dyskowej i dostosuj zasady przechowywania w celu ekonomicznej archiwizacji danych.

Twórz kopie zapasowe udziałów plików hostowanych na urządzeniach NAS oraz komputerach z systemem Windows i Linux.Chroń wszystkie lub określone foldery w udziałach plików za pomocą protokołów NFS i SMB.

Nowa wersja oprogramowania NAKIVO Backup & Replication V10.06

Co nowego ?

Kopia zapasowa grup Microsoft 365

Chroń grupy Exchange Online i SharePoint Online przed utratą danych i wydłużonymi przestojami. Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie skrzynek pocztowych grup (w tym poczty, plików i folderów programu OneNote) oraz witryn grup (w tym bibliotek dokumentów, list i podwitryn).

Utwardzony AMI

Funkcja Hardened AMI (Amazon Machine Image) oferuje skuteczny sposób ochrony danych biznesowych przed oprogramowaniem ransomware i przypadkowym usunięciem.Wdróż rozwiązanie jako AMI z systemem Ubuntu Server, aby kopie zapasowe były niezmienne przed modyfikacją, usunięciem lub szyfrowaniem przez oprogramowanie ransomware.

Obsługa zewnętrznej bazy danych

Czasami wbudowana baza danych w NAKIVO Backup & Replication może zostać przeciążona w dużych środowiskach, powodując znaczne zakłócenia i opóźnienia w przepływie pracy. Nowo dodana funkcja umożliwia korzystanie z zewnętrznej bazy danych z rozwiązaniem, dzięki czemu ochrona danych jest jeszcze bardziej niezawodna w przypadku infrastruktur o dużej skali.

Kopia zapasowa z migawek pamięci masowej HPE Nimble

Tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych ze zwykłych migawek może zająć dużo czasu i wpłynąć na wydajność środowiska produkcyjnego.Nowa funkcja umożliwia tworzenie kopii zapasowych i replikowanie maszyn wirtualnych VMware hostowanych na urządzeniu pamięci masowej Nimble z migawek pamięci masowej zamiast zwykłych migawek maszyn wirtualnych, aby zaoszczędzić czas i zasoby systemowe.

Skontaktuj się z nami!
+48 91 885 46 30

biuro@storageit.pl